ALFA ROMEO TONALE RINGRAJAL
VALTTERI BOTTASE JA ZHOU GUANYUGA ROOLIS


• Alfa Romeo F1 Team ORLEN kogunes puhkuseks ja valmistumiseks eelolevaks hoojaks Itaalias, La Thuile linnas, eesmärgiga laadida end inspiratsiooni ja vajaliku energiaga enne testisõitude hooaja algamist Barcelonas.

• Alfa Romeo kahe piloodi, Valtteri Bottase ja Zhou Guanyu paremaks jälgitavuse suurendamiseks teeb Tonale debüüdi margi esimese kompaktse, elektri jõul sõitva SUV linnamaasturina. Hiljuti rahvusvahelisele ajakirjandusele tutvustatuna kehastab see Alfa Romeo metamorfoosi ning viib Alfa uude, Ühenduvuse ja Elektrisõidukite ajastusse.

Viimasel paaril päeval on Alfa Romeo F1 Team ORLEN veetnud oma hooajaeelse puhkuse Alpide võrratutes tingimustes La Thuile linnas. Ülimalt sidusas ja eesmärgile pühendunud keskkonnas on tiim keskendunud oma strateegiatele ja eesmärkidele eelseisvatel maailmameistrivõistlustel. Kogu seda ettevõtmist juhtisid Alfa Romeo tegevjuht Jean-Philippe Imparato ja Alfa Romeo F1 Team ORLEN meeskonna pealik Frédéric Vasseur juhtkonna ja kommunikatsioonimeeskonna toel.

Loomulikult ei saa märkimata jätta uute pilootide, Valtteri Bottase ja Zhou Guanyu osavõttu, kes kannavad alates sellest hoojast uue, üheistmelise C42 roolis ringrajale üle kogu tiimi poolt pühendumusega tehtud töö ja jõupingutused sõiduki arendamisel. 2022. aasta hooaeg on täis põnevaid väljakutseid ja toob kaasa suured, reeglitega ettenähtud muudatused, mis viidi sisse selle võistlusklassi muutmiseks võimalikult põnevaks.
Aukülalisena teeb Itaalias oma esmaetteaste Tonale, seda vaid mõned päevad pärast amelikku esitlust rahvusvahelisele ajakirjandusele, esimese kompaktse elektrilise linnamaasturina, mis märgib olulist pöördepunkti Alfa Romeo arengus. Tonale seisneb Alfa Romeo radikaalse edasimineku kehastuses ühenduvuse ja elektri jõul liikumisele ülemineku egiidi all, tegemata seejuures mis tahes järeleandmisi oma DNA-s, mis juba alates 1910. aastast kannab edasi itaalia päritolu sportauto geene. Selgelt itaaliapärane disain järgib rangelt oma päritolu kontseptsioone. Enneolematud tipp-tehnoloogilised lahendused ja ühenduvusteenused koos täiesti uue info- ja meelelahutussüsteemiga. Tonale jaoks on Alfa Romeo töötanud selle DNA täiustamiseks välja ainukordsed, eksklusiivsed tehnilised lahendused, millega pakutakse klientidele enneolematuid sõiduelamusi, nii nagu see on ühele õigele Alfale kohane, kusjuures iga väikseimgi detail on hoolikalt läbi mõeldud ja rangelt premium-klassi kvaliteediga.
Tonale pakub ehedat elektrisõiduki sõidukogemust: Alfa Romeo teeb eksklusiivse debüüdi oma uhiuue, muutuva geomeetriaga turboga hübriidsüsteemiga, mis veab rattaid ringi ka siis, kui sisepõlemismootor on välja lülitatud. 275-hobujõuline nelikveoline Plug-in Hybrid Q4 mudeliversioon on oma klassi parima sõiduulatusega, võimaldades ühe laadimiskorraga sõiduulatuse sõitmisel täiel mahul elektri jõul kuni 80 km* linnasõidutsüklis, mis teeb sellest kõige võimsema ja suurima jõudlusega sõiduki kogu valikus.
Alfa Romeo tähelepanu keskmes on kliendid. Parima võimaliku kliendikogemuse pakkumiseks täiesti uuel tasemel on nii toodete kui ka teenuste kvaliteet viidud maksimumi.
Rohkem infot Tonale kohta leiate lingilt: Link 


La Thuile on eeskätt tuntud erakordse mägikuurordina kaugel argisaginast Mont Blanci metsikumal küljel. See on koht, kus on säilinud algupärane loodus, mille rüppe ennast lõõgastuseks heita, ning on sellisena ideaalne koht, kus Alfa Romeo meeskonnal koguneda. 
Täiuslik kooslus hingematvatest vaadetest mägedele ning tüüpiliselt itaaliapärasest soojast vastuvõtust ja tipptasemel traditsioonidest. 

* Esialgsed väärtued tüübikinnituse ootel