ALFA ROMEO TONALE

Uus ajajärk Alfa Romeo ajastus.

alfa romeo tonale

TONALE

ERISTAVAD TUNNUSED JA OMADUSED

Täiustatud tarkvaralahendused

Tipptasemel elektrisüsteemid

Uuenduslik tehnoloogia täpsema juhtimise
ja suurema mugavuse tagamiseks

Ainukordne sõidunauding

Välimus
FUNKTSIONAALNE ILU
Alfa romeo gallery exterior 1

Disain, milles on ühendatud Alfa Romeo stiil modernses ja funktsionaalses kuues ning Itaalia disaini aegumatu elegants.​

Välimus
Alfa romeo gallery exterior 2

Teie Alfa Romeo Tonale esiosa keskmes pilku püüdev „Scudetto” õhuline eriseera V-kujuline iluvõre.

Välimus
Alfa romeo gallery exterior

Puhast Alfa Romeo DNA-d rõhutava valgusjoonega Full-LED adaptiivsed Matrix 3+3 esituled.

Välimus
Alfa romeo gallery exterior 3

20-tollised „Teledial” valuveljed koos punast värvi pidurisadulatega: 1960-aastate ikooniliste sõidukite „telefoniketta” sümboolika kaasaegses tõlgenduses.

Välimus
Alfa romeo gallery exterior 4

Sinusoidsed, sõiduki tagaosa enda rüppe haaravad tagatuled moodustavad tõeliselt ainukordse ja selgelt omanäolise valgusjoone.

Siseviimistlus
JUHT AUKOHAL
Alfa romeo gallery interior 1

Nii disain kui ka materjalide ja kooste kvaliteet rõhutavad teie tähtsust sõiduki keskmes ja igas olukorras. Premium-klassi materjalid ja viimistlus koos armatuurlaua lummava taustavalgustusega loovad Alfa Romeo ainukordse atmosfääri.

Siseviimistlus
Alfa romeo gallery interior 2

Sportlikusest kõnelev ja tipptehnoloogilistest lahendustest pakatav keskkond on töötatud välja arvestamisel juhi vajaduste ja mugavusega tähelepanu keskmes. „Teleskoop” armatuurlaud, mis kannab nimetust Cannocchiale, ja 12.3-tolline täisdigitaalne ekraan koos 10,25-tollise puuteekraaniga pakuvad kaasahaaravaid elamusi sõiduki roolis, kus kohtuvad kirg ja tarmukus.​

Siseviimistlus
Alfa romeo gallery interior 3

Alcantara või nahast, soojendusega ja ventileeritavad esiistmed on töötatud välja mugavuse arvelt järeleandmisi tegemata ja need kõnelevad tõeliselt naudinguliste sõiduelamuste keelt.

Siseviimistlus
Alfa romeo gallery interior 4

Filigraanse paigutusega LED-tuled loovad nauditava miljöö igaks sõiduks.

Sisu
VALIGE OMA TONALE VÄRVUS
LAHTIÜTLEMINE

Pildid on esitatud üksnes näitlikustavatel ja illustreerivatel eesmärkidel. Näidatud värvid ja elemendid ei pruugi olla saadaval või võivad soetatud sõiduki juures näidatust erineda, seda näiteks tehnilistel ja/või tootmis- ja/või kaubanduslikel põhjustel. Mõnedel piltidel võib olla näidatud põhivarustuse hulka mitta kuuluvaid tarvikuid ja/või varustust ning mis on sõiduki turustamisel saadaval otstarbekohase tellimuse alusel ja lisatasu eest.

engine 1
Veojõu ülekandesüsteem

SPORTLIKKUSE UUS TÄHENDUS XXI SAJANDI VÕTMES

Tonale tähistab Alfa Romeo astumist elektrisõidukite ajajärku, spetsiifiliste, Alfa DNA-d täiustama loodud lahenduste pakkumisel.

LAHTIÜTLEMINE

Alfa Romeo Tonale Hybrid MHEV valiku kütusekulu (l/100 km): 6,3 kuni 5,6; CO₂ heitmekogus (g/km): 144  kuni 127. Tüübikinnituse väärtused on määratud WLTP kombineeritud tsükli järgi, andmed on värskendatud 30.04.2022 seisuga. Näidatud väärtused on esitatud võrdlusandmetena.

Sõidudünaamika
TEEDE VALITSEJA
driving dynamics
TÄIUSTATUD JUHTIMISABI SÜSTEEMID
UUENDUSLIK TEHNOLOOGIA VÄÄRAMATU KONTROLLI TAGAMISEKS SÕIDUKI ÜLE
safety

Tonale on viinud sünergia inimese ja masina vahel uuele tasemele, et pakkuda veelgi sügavamat sõidukogemust uusimate täiustatud juhtimisabi süsteemide (ADAS) toel. Isejuhtiva sõiduga tasemel 2 on igaühel sõiduki pardal võimalus nautida täiuslikult kontrolli all olevat sõitu absoluutsetes mugavustingimustes.

Mõõdud

LAHTIÜTLEMINE

Pildid on esitatud üksnes näitlikustavatel ja illustratiivsetel eesmärkidel. Näidatud värvid ja elemendid ei pruugi olla saadaval või võivad soetatud sõiduki juures näidatust erineda, seda näiteks tehnilistel ja/või tootmis- ja/või kaubanduslikel põhjustel. Mõnedel piltidel võib olla näidatud põhivarustuse hulka mitta kuuluvaid tarvikuid ja/või varustust, mis on sõiduki turustamisel saadaval otstarbekohase tellimuse alusel ja lisatasu eest.

Proovisõit

Broneeri proovisõit ja saa osa ainukordsest sõiduelamusest Alfa Romeo roolis.

HINNAKIRJAD

Leidke kõik endale vajalik teave teie poolt välja valitud Alfa Romeo kohta. Laadige alla sõiduki üksikasjalik kataloog.

ESINDUSED

Külastage lähimat esindust, et näha ja teha proovisõit Alfa Romeoga.