QUADRIFOGLIO.
ALATI NENDE POOLEL, KES JULGEVAD

Alfa Romeo parimate sportautode legendaarne embleem

KOMPROMISSITU JÕUDLUSE SÜMBOL

Tänu oma uuendustele ja jõudlusele seisnevad Giulia Quadrifoglio ja Stelvio Quadrifoglio mudelid Alfa Romeo sportlikkuse ja sõidunaudingu kehastustes.
Ühelt poolt ülikergete materjalide kasutamine ja teiselt poolt erakordse potentsiaaliga, 510-hobujõuline 2,9-liitrine V6 bi-turbo mootor garanteerivad ainukordse kaalu ja võimsuse suhte.

Legendi kuulsus

LEGENDI TEKKELUGU ÕNNETOOVAST SÜMBOLIST

Kõik sai alguse 1923. aastal, kui Ugo Sivocci võttis võidu Targa Florio Alfa Romeo RL roolis, mis kandis rohelist, neljalehelise ristiku sümbolit, mille ta värvis valgele teemantpinnale. Paraku sai Sivocci vaid paar kuud hiljem traagilises õnnetuses surma: auto, mida ta testimas oli, tema õnnetoovat Quadrifoglio ristikheina märki ei kandnud. Sellest kurvast sündmusest alates sai Sivocci talismanist meie mootorispordi kire sümbol: traditsioon, mis on kestnud juba läbi aastakümnete.

QUADRIFOGLIO VÕIDUKAS PÄRAND

Quadrifoglio embleemi leiate eest kõikide suuremate võistluste, ringradade ja meistrivõistluste kuulsuste halli aukohalt: Alfa Romeo võitis 1925. aastal esimese peetud GP maailmameistrivõistluse ja esimesed kaks Vormel-1 tiitlit aastatel 1950 ja 1951. Need on vaid mõned näited paljudest saavutustest võitude seerias, mis hõlmab 5 maailmameistritiitlit ning sadu Itaalia ja Euroopa tiitleid. Need võidud on midagi enamat kui lihtsalt osa Alfa Romeo ajaloost: neist on saanud iga Quadrifoglio mudeli lahutamatu osa.

Võitjaks loodud

GIULIA QUADRIFOGLIO

Avastage enda jaoks Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio enesekindluse jõud. Kompromissitu jõudlus, täiuslik tasakaal, pöördemomendi ja võimsuse pidev jaotus reaalajas, et viia teid emotsioonide keskmesse.

STELVIO QUADRIFOGLIO

Kogege tõelist sõidunaudingut Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglioga: tegemist  on hämmastava, puhta jõu ning väljapeetud elegantsi ja tipptehnoloogiliste lahenduste harmoonia kehastusega võimsate elamuste pakkumiseks teile.