Alfa Romeo Tonale

Uus lehekülg Alfa Romeo ajaloos

Uus Alfa Romeo Tonale premium-kompaktmaastur on Alfa Romeo samm uude elektriautode ajastusse. Ajaloost inspireeritud Alfa Romeo DNA-d reedavad ainulaadsed välis- ja sisustusdetailid. Kerg- ja pistikhübriidi versioonid tagavad ainult Alfa Romeole omase sõidudünaamika ja naudingu.

Registreeru proovisõidule

Unikaalsus, mida ei saa varjata. Sõidu dünaamika, mida ei saa korrata. Kõik see on uues Alfa Romeo hübriidmudelis. Teekond erilise sõidukogemuseni algab siit.

 

Tonale premium-kvaliteediga interjöör

Tonale interjöör on valmistatud esmaklassilistest materjalidest: hubane sisevalgustus, valida saab Alcantara nahast istmete ja nahast soojendusega ning ventileeritavate istmete vahel. Kõik see lubab nautida mugavust.

Uued nutifunktsioonid

Uue Tonale keskmes on juht. Kõik tehnoloogilised lahendused on loodud selleks, et Tonale‘ga oleks veelgi meeldivam sõita. TFT-ekraanid on uudse kujundusega: juhi armatuurlaual asuv 12,3-tolline Cannocchiale’i binoklikujuline kuvar ja 10,25-tolline Uconnect® multimeediakuvar koos juhtmevaba mobiilseadme liidesega. Ekraanid annavad kogu vajaliku teabe, et ohutult sihtkohta jõuda.

Alfa Romeo uus etapp on elektrifitseerimine ja sportlikkus

Alfa Romeo astub kerg- ja pistikhübriidi versioonidega uude ajastusse. Kerghübriid VGT ühendab VGT bensiinimootori ja elektrimootori, mis annab 160 hj tulemuse, kusjuures akut laetakse sõidu ajal.

Tonale laetav hübriidversioon suudab 15,5 kWh aku abil saavutada maksimumvõimsuse 275 hj. See on oma klassi kõige sportlikum auto, mis kiirendab 100 km/h vaid 6,2 sekundiga.

D.N.A sõidurežiimid

D.N.A süsteem tagab, et elektrifitseeritud Tonale sõidurõõm on võrreldav teiste Alfa Romeo mudelitega.

Dual Power režiim tagab maksimaalse jõudluse mõlema mootori maksimaalse võimsusega. EMOZIONE-nupp võimaldab kalibreerida täpselt gaasipedaali tõhusama pidurdamise ja parema roolireaktsiooni saavutamiseks Natural-režiimis toimub üleminek elektri- ja sisepõlemismootorite vahel täiesti automaatselt. See on ideaalne valik igapäevaseks sõiduks, kus kütusekulu arvelt ei pea tegema kompromisse võimsuse osas. Advanced Efficiency režiimil, mis on mõeldud maksimaalse kütusesäästlikkuse saavutamiseks, kasutab Tonale ainult elektrilist jõuallikat.

Sõidurõõm turvafunktsioonide abil

Ohutusfunktsioonid aitavad vältida erinevaid olukordi ja kaitsta oma uut autot. Nutikad funktsioonid on teie reisi asendamatuks abistajaks. Seadke ennast mugavalt sisse ja pöörake tähelepanu turvafunktsioonide signaalidele, mis aitavad teil ohutult ja turvaliselt sihtkohta jõuda.

Oma klassi parim sõidudünaamika

Uus Tonale ei avalda muljet mitte ainult oma erilise välimuse, vaid ka Alfa Romeole omase sõidudünaamika poolest, mis tekitab positiivseid emotsioone. D.N.A.-režiimid jäävad truuks sportlikule sõidule. Auto on valmis näitama hübriidi enneolematuid võimeid. Tonale Alfa™ Link süsteem tagab perfektse haardumise teepinnaga ning kiire ja täpse sõidukogemuse. Q4-süsteem on Tonale nelikvedu, mis pakub maksimaalset turvalisust ja jõudlust. Pöördemomendi automaatne jaotamine muudab sõidu lihtsamaks.