Stelvio

TEHNOLOOGIAST AJENDATUD ILU

Stelvio Estrema

Tehniline progress ja sõidudünaamika põimuvad sportlikkust õhkavaks Stelvio Estremaks, milles peitub seni avastamata harmoonia auto ja juhi vahel. Tutvuge Stelvio Estremaga.

Väljendusrikkam sportlik loomus

Alfa Romeo võimsaima versiooni Quadrifoglio hingega auto. Ainult piiratud koguses toodetud Estrema versioonis kohtate erilisi detaile, mis rõhutavad auto sportlikku loomust. V-kujuline süsinikust esivõre, 19-tollised kergsulamist veljed koos tumedate pidurisadulatega ja süsinikkiust detailidega peeglid.

Sportlikkust õhkav uuenduslik elegants veel mõnusama sõidu jaoks

Parima kvaliteediga materjalid ja lahendused loovad Stelvio Estrema interjööris tunde, millest sünnib harmoonia auto ja juhi vahel. Nahkkattega käigukang ja käetugi peegeldavad sportliku elegantsi. 8,8” puuteekraaniga uuendatud multimeediumsüsteem on kergemini ligipääsetav ja intuitiivsem. Nahkkattega istmed ja Alcantara nahast detailid moodustavad võrratu koosluse mugavustundest ja erakordsest sportlikkusest. 14 kõlariga helisüsteem Harman Kardon mängib laitmatut ja ülipuhast heli.

STELVIO ESTREMA TELLIMINE

Legendaarne Quadrifoglio hing on üles ärganud, et elada igapäevaseks sportlikuks sõiduks loodud autos. Võtke ühendust ametliku esindajaga ja tellige esimesena piiratud koguses toodetava versioon.

Sõidurõõm, mitmekülgsus, mugavus.
Nüüd veel rohkema tehnoloogiaga.

Saadaval II taseme autonoomse juhtimisega

Nullist sajani 5,7 sekundiga. Pöördemoment 400 Nm/2250 (p/min pöörde juures). 280 hobujõudu.

Adaptiivne vedrustus

Nahksisu

8,8-tolline puuteekraan

Saadaval juhtmeta laadimise süsteem