Stelvio

ARMU UUESTI SÕITMISSE

ITAALIAPÄRANE LINNAMAASTUR

ALFA ROMEO Stelvio on linnamaastur, mis kannab Itaalia kuulsaima mägitee nime. Sportliku, stiilse ja nauditava sõiduauto muudavad omapäraseks modernsed vormid, mugavus ja praktilisus. Euro NCAP-i sõltumatud turvaeksperdid on andnud sellele autole maksimaalse viie tärni ohutushinnangu. See on alati seikluseks valmis.

KANGELASE SÜDAMEGA MUDEL

ALFA ROMEO Stelvio on üks praktilisemaid ja sportlikumaid sõiduautosid. Selles mudelis istub juht kõrgemal ja mugavalt, eesmised kaared muudavad lihtsamaks linnamaasturi üldmõõtmete nägemise ja tunnetamise. Sportlik rool, suured käiguvalitsad, ehtsast puidust viimistlus ja kõrgekvaliteediline nahk muudavad auto sisemuse veelgi omapärasemaks, ilma milleta ei kujuta enam ühtegi teekonda ette.

RÄÄGIB VÄHE, AGA TEEB PALJU

See järgmise põlvkonna linnamaastur kiirgab rahu, sest Stelvio mootor on erakordselt usaldusväärne ja vaikne. Piisab kõigest vasakpoolse käiguvalitsa tõmbamisest ja gaasipedaali põhja vajutamisest, et sõitjad tunneksid, kuidas nad vajuvad mõnusalt vastu istet ja seda tunnet võimendab veelgi mootori vaikne nurrumine. Miks rääkida, kui tegudest piisab?

ATRAKTIIVNE JA USALDUSVÄÄRNE

Sportlik, tugev ALFA ROMEO Stelvio on saanud täiendust aerodünaamilistest viimistlusdetailidest, mis muudavad selle dünaamiliseks, atleetlikuks ja väljendusrikkaks mudeliks. Kaasaegne sõiduauto vallutab virtuoosselt teel iga kurvi, summutab iga kumeruse teel ilma ebamugavustunde ja helita ning kaitseb sõidukis olevaid reisijaid.

Vajate abi? Rääkige meiega