Stelvio Quadrifoglio


Julge tunda ülimat adrenaliinitunnet

TALISMANI KUJUNEMISLUGU LEGENDAARSEKS SÜMBOLIKS

Saamislugu Kõik sai alguse 1923. aastal, kui Ugo Sivocci võitis Targa Florio sõidu Alfa Romeo RL roolis, mis kandis rohelist värvi, neljalehelise ristikheina sümbolit, mille ta joonistas valgele teemantimitatsiooniga taustale. Paraku kaotas Sivocci vaid mõned kuud hiljem traagilises õnnetuses oma elu: masin, mida ta parasjagu testimas oli, tema õnnemärki, neljalehelist ristikheina Quadrifoglio kujutist, sel hetkel ei kandnud. Sellest traagilisest sündmusest alates sai Sivocci õnnemärk Alfa Romeo kompromissitu kire sümboliks mootorispordi vastu: traditsioon, mis on kestnud läbi aastakümnete.

QUADRIFOGLIO VÕITUDE PÄRAND
Üleilmse võidukäigu sümbol

Ükskõik millisele suurvõistlusele või suurvõistlusi korraldavale ringrajale te maailmas ka ei läheks, leiate te kuulsuste hallist alati eest ka Quadrifoglio neljalehelise ristikheinamärgiga embleemi: Alfa Romeo võitis maailma kõige esimese meistrivõistluste karikasarja, aastal 1925, samuti kaks esimest vormel-1 tiitlit aastatel 1950 ja 1951. Need on vaid mõned näited pikast võitudeloendist, mis hõlmab 5 maailmameistritiitlit ning sadu Itaalia ja Euroopa tiitleid. Need võidud kannavad rohkema kui lihtsalt osa tähendust Alfa Romeo ajaloost; praeguseks on nende näol tegemist iga Quadrifoglio mudeli geenikoodi lahutamatu osaga.

ALFA GIULIA QUADRIFOGLIO

Auhinnatud Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio on millegi enama kui lihtsalt Alfa Romeo kõige võimsama sportauto, mis eales tavakasutuseks loodud, kehastus. See masin on ühtviisi nii sõidukite tehnilise arengu kui ka emotsionaalse aspekti väljendus kirest autode vastu, nii nagu see on omane ja seda oskavad üksnes sellised legendaarsed autotootjad, nagu seda on Alfa Romeo. Ja see ei ole öeldud vaid suusoojaks, millest annab kinnitust Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio nimetamine ajakirja WhatCar eksperthinnangul aasta sportautoks 2019.

STELVIO QUADRIFOGLIO

Stelvio Quadrifogliol on erakordne võimsus, mis ulatub kuni 510 hj-ni. 2,9 V6 Bi-Turbo mootor töötab koos Q4 nelikveosüsteemiga, et tagada maksimaalne ohutus sõltumatult sellest, kes ka rooli taga ei istuks. Kordumatu sõidukogemuse saamiseks on olemas erinevad sõidurežiimid. Eksklusiivses võidusõidurežiimis (Race) usaldab auto end täielikult sinu kätte.

KOMPROMISSITUSE SÜMBOL
Uus nelikveolise Quadrifoglio ajastu

Tipptasemel uuendustega Stelvio Quadrifoglio on Alfa Romeo uue ja ambitsioonika, paradigmasid murdva ajajärgu sõiduki musternäide. Ülikergete materjalide kasutamisega kombineerituna ja suurepärase, 2,9-liitrise, 510-hj V6 Bi-Turbo bensiinimootoriga on saavutatud erakordselt hea võimsuse ja massi suhe. Ideaalne, 50:50 kaalujaotus ning põhiosas tagarattaveoline nelikveoskeem parandavad juhitavust veelgi ja muudavad sõidu veelgi dünaamilisemaks. Nende, spetsiaalselt nelikveoliste Quadrifoglio mudeliversioonide jaoks väljatöötatud, muljetavaldavate lahenduste toel kannab neljalehelise ristikheina sümbol edasi Alfa Romeo ainukordsuse sõnumit.

VÕIMSUSE JA ILU KOOSKÕLA

Stelvio Quadrifogliol on juhi vajaduste järgi disainitud. Auto on varustatud uusima tehnoloogiaga, kaasa arvatud II taseme autonoomiat võimaldavad funktsioonid. Interjööri iseloomustab võidusõidust inspireeritud disain. Kõik on mugav ja käepärane ka siis kui kasutad maksimaalset võimsust.

8,8-TOLLINE PUUTEEKRAAN

Püsige meediaga ühenduses!

Paigutust muudetavate äppidega uus 8,8-tolline puuteekraan muudab juurdepääsu meediale lihtsamaks ja mugavamaks. Sellel on ka 3-D navigatsioonisüsteem.

JUHTMEVABA LAADIMINE

Vaieldamatu eelis laadimisel

Mugav juhtmeta laadimise süsteem aitab hoida interjööri juhtmevabana.

JUHI AKTIIVABI PAKETT

Hoiatusfunktsioonid ja II taseme autonoomse sõidusüsteemi tehnoloogia meie juhi aktiivabi paketis tagab juhile roolis täiendava enesekindluse.

UUENDATUD KESKKONSOOL

Uus keskkonsool peegeldab varasemast veel paremini Alfa Romeole iseloomulikku stiili.