Alfa Romeo Giulia

LOOB UUED STANDARDID

Giulia Estrema

See auto on loodud sportlase hinge äratamiseks, tõelise võimsuse avastamiseks ning juhi- ja autovahelise harmoonia tunnetamiseks. Tutvuge piiratud koguses toodetava Giulia Estremaga.

Väljendusrikkam sportlik loomus

Alfa Romeo võimsaima versiooni Quadrifoglio hingega auto. Ainult piiratud koguses toodetava Estrema versioonis kohtate erilisi sportlikke detaile, mis rõhutavad auto sportlikku loomust. V-kujuline süsinikust esivõre, 19-tollised kergsulamist veljed koos tumedate pidurisadulatega, süsinikkiust detailidega peeglid.

Elegantsi ja sportlikkuse harmoonia Giulia Estrema interjööris

Parima kvaliteediga materjalid ja lahendused loovad Giulia Estrema interjööris tunde, millest sünnib harmoonia auto ja juhi vahel. Nahkkattega käigukang ja käetugi. 8,8” puuteekraaniga uuendatud multimeediumsüsteem on kergemini ligipääsetav ja intuitiivsem. Nahkkattega istmed ja Alcantara vahedetailid moodustavad koosluse mugavusest ja erakordsest sportlikkusest. 14 kõlariga helisüsteem Harman Kardon mängib laitmatut ja ülipuhast heli.

GIULIA ESTREMA TELLIMINE

Legendaarne Quadrifoglio hing on üles ärganud, et elada igapäevaseks sportlikuks sõiduks loodud autos. Võtke ühendust ametliku esindajaga ja tellige esimesena piiratud koguses toodetava versioon.

AUHINNATUD ALFA ROMEO SEDAAN

Itaalia disain, mootorid võimsusega 160 kuni 280 hj, tagavedu või Q4 neljarattavedu, eksimatult ära tuntava sõidunaudinguga.

ESMAKLASSILINE KOGEMUS IGAS DETAILIS

Täpselt vajadustele keskenduv juhikoht, kus vorm, sisu ja ilu liituvad üheks tervikuks unikaalse sõidukogemuse tagamise nimel.

TÄIUSTATUD TEHNOLOOGIA

Alfa Romeo Giulia seob disaini, võimsuse ja uuenduse üheks tervikuks oma arvukaid ainulaadseid tehnoloogiaid ja kergeid materjale kasutades, tagamaks unikaalset ja eksimatult ära tuntavat sõidutunnetust. Q2 ja Q4 süsteemide ja elektriliselt juhitava IBS pidurisüsteemi andmete töötlus toimub reaalajas.