UUS ALFA ROMEO F1® TIIM

Uus nimi, uued värvid, uus hooaeg: pane end valmis vapustavaks F1 2023 MM-sarjaks!

F1
UUS AJASTU ON ALANUD

Uuenduslik, julge, uhke: uus C43 on disainitud rajal särama. Meie vormel-1 sõiduk on lisaks uuele punast ja musta kombineerivale disainile teinud läbi veel ka mitmeid muid värskendusi ja saanud uusi osi meie kaubamärgi pideva täiustamistegevuse tulemusel. 

C43 uhkustab eelmise aasta eduka mudeli edasiarendusena uuendatud aerodünaamikapaketi, 18-tolliste madala profiiliga rehvide ja uue Ferrari Hybrid Turbo V6 mootoriga, peegeldamaks meie kaubamärgi uljast ja kartmatut hinge.

UUE C43 ESITLUS

VALTTERI BOTTAS

Kümnekordse Grand Prix võitja, Valtteri Bottase talent vormeli roolis tuli ilmsiks juba juunioride klassis ning Valtteri on läbi aegade teine sõitja, kes on võitnud nii Formula Renault Eurocupi kui ka Vormel Renault Põhja-Euroopa karikavõistlused samal aastal, 2008, millele järgnes Vormel 3 meistritiitel nii 2009. kui ka 2010. aastal – enne Bottast ei ole selline topeltvõit veel kellelgi õnnestunud. Vormel 1 klassis võistlemist alustas ta 2013. aastal ja 2017. aastaks oli temast saanud juba väga nõutud piloot, kellel oli oluline roll nelja konstruktori tiitli kindlustamisel. Bottas rakendab oma rikkaliku kogemuste pagasi meeskonna huvide vankri ette kindlustamaks tõusu edetabelikohtades.

GUANYU ZHOU

Guanyu on esimene hiina päritolu F-1 piloot, pöörates seeläbi oma riigi mootorispordi ajaloos uue lehekülje. Vaid 22-aastane Zhou on näidanud oma ea kohta erakordseid oskusi. Itaalia F-4 klassis sõitis ta 2015. aastal ennast teisele kohale, millele järgnesid Euro F3 ja F2 sarjade võidud, mis on peamine F-1 pilootide kasvulava. 2022. aasta hooaja ainsa uustulnukana stardiruudustikus inspireerib ta oma talendi ja noorusliku pealehakkamisega kogu meeskonda.