Alfa Romeo Logo

Models

Fotod: Alfa Romeo mudelid Giulia ja Stelvio saavad sportversiooni Estrema


Alfa Romeo lisab Giulia ja Stelvio mudelite valikusse sportversiooni Estrema. Automargi Eesti esindaja sõnul on puhtalt tegu Quadrifoglio legendaarse vaimuga, mis on jõudnud sportlikuks igapäevasõiduks mõeldud autosse.

“Estrema mudelid on mõeldud tõelistele asjatundjatele, kelle tähelepanu on suunatud tehnilistele lahendustele, mis tagavad täiusliku tasakaalu ja erakordse dünaamika,” ütleb Alfa Romeo Eesti esindaja United Motorsi müügijuht Leino Luik.

Alfa Romeo Giulia Estremal ja Alfa Romeo Stelvio Estremal on kas 280-hobujõuline ja 2,0-liitrine turboga bensiinimootor või 210-hobujõuline 2,2-liitrine turbodiisel, 8-käiguline automaatkäigukast ja Q4 nelikvedu. Lisaks väljapaistvale disainile ja tehnilistele omadustele on autodel ka esmaklassiline 14 kõlariga Harman Kardoni kõlarisüsteem.

Giulia ja Stelvio mudelite Estrema versioonidel on aktiivvedrustus, mis kohaneb teeolude ja iga juhi sõidustiiliga. Lisaks on alati standardvarustuses mehaaniline iselukustuv diferentsiaal, mis tagab stabiilsuse ja kontrolli sõiduki üle igasuguse teehaarduvuse puhul.

„Süsinikkiu kasutamine kereelementides rõhutab veelgi Estrema sportlikkust ja  vorme, mis köidavad kõiki, kes ei ole ükskõiksed disaini, kvaliteedi ja sportautode suhtes,“ sõnab Luik.

Giulia Estrema ja Stelvio Estrema mudelite ettetellimine on alanud ning autode hinnad algavad 62 990 eurost. Tootmine võtab aega paar kuud.

Alfa Romeo uusi mudeleid tutvustati Šveitsis Hinwilis, kus asub Alfa Romeo vormel 1 meeskonna peakorter. See väljendab Alfa Romeo ja Sauber Motorspordi vahel toimuvat intensiivset koostööd, et rakendada vormel 1 oskusteavet parimal võimalikul viisil tõhusa, kaasaegse ja jätkusuutliku tehnoloogia arendamiseks.

04_estrema