NÕUSTUN

NEWS

ALFA ROMEO GIULIAL ON OLNUD MULJETAVALDAV ALGUS – TEENITUD ON MITMEID AUHINDU ERINEVATES RIIKIDES

05 January 2017

2016. aastal debüüdi teinud uue põlvkonna Itaalia sedaan Alfa Romeo Giulia võeti turul eriti lahkelt vastu, teenides võrdselt nii tehniliste lahenduste kui ka disaini eest kokku 25 auhinda. Näiteks on Itaalia ajakirjanikud valinud auto Euroopa Aasta Autoks 2017, pälvitud on populaarse Briti ajakirja Top Gear tiitel Aasta Auto 2016 ning lisaks nimetas Saksa ajakiri Auto Bild Giulia aasta ilusaimaks mudeliks.

Uuest Giuliast on saanud legendaarse Itaalia brändi Alfa Romeo taassünni sümbol, mis on ühtlasi toonud uut hingamist tervele Alfa Romeo perele. Lisaks mitmetele auhindadele on Giulia võitnud nii tunnustatud autoekspertide kui ka asjaarmastajate südamed ning ületanud turu ootused mitmetel juhtudel.

Giulia tootmisel on lähtutud loosungist „La meccanica delle emozioni“, mis tähendab, et suurt rõhku on pööratud juhi vajadustele ja sõidunaudingu pakkumisele. Samas ei ole kõrvale jäänud uusim tehnoloogia ja reisijate turvalisus ning mugavus.

Märkimist väärib asjaolu, et Alfa Romeo Giuliat iseloomustab unikaalne kombinatsioon erinevatest funktsioonidest, mida omakorda kinnitab pikk nimekiri saadud auhindadest. Näiteks pälvis Giulia Quadrifoglio Briti ajakirja TopGear tiitli Aasta Auto 2016. Kõrgelt hinnati 510-bhp Bi-Turbo V6 mootorit, täpset juhitavust ja suurepärast interjööri disaini.

Üks populaarsemaid Saksa auto ajakirju Auto Bild valis Giulia 2016 aasta kõige ilusamaks autoks. Vastavalt ajakirja Auto Bild avaldatud artiklile eristub selle sedaani kere oma harmooniliste proportsioonide ja puhaste joontega. Ilmet võimendavad veelgi kõrgekvaliteetsed materjalid ja stiilsed puidust, alumiiniumist ning nahast detailid. Driver’s Choice pärjas Giulia aga Parim Uus Luksusauto 2017 tiitliga.

Giulia pälvis ka Itaalia autotööstuse ajakirjanike auhinna Auto Europa 2017, kus võitis ülekaalukalt ülejäänut 20-t auhinna taotlejat. Komisjoni sõnade kohaselt väljendab Giulia tõelist Alfa Romeo hinge, mis eristub teistest autodest oma kauni Itaalia disaini ja tehnoloogilise läbimurde poolest. Lisaks eelnevatele auhindadele valisid Briti autoajakirja What Car? lugejad ning Ameerika autoportaali The Car Connection külastajad Giulia parimaks uueks autoks.

Giulia sai kõnekaid auhindu oma uuenduslike tehniliste lahenduste eest kogu aasta jooksul, mille hulgas EuroCarBody 2016 auhind kere innovatiivse disaini eest.

Giulia Quadrifoglio mudeli keres on kasutatud kergeid materjale nagu alumiiniumsulameid, süsinikkiudu ja polümeerseid elemente, tänu millele on ta oma klassis saavutanud parima võimsuse ja kaalu suhte. Nimetatud sedaanile on antud ka kõrgeim, 5-tärni hinne Euro NCAP poolt.

Lisaks eeltoodule on Giulia Quadrifoglio saavutuste nimekirjas ka Nürburgringi raja läbimine muljetavaldava 7 minuti ja 32 sekundiga, mis teeb temast kiireima testitud sedaani.

Ja see ei ole veel kõik. Giulia võistleb mitmes kategoorias ka 2018 aastal. Samuti on juba taskus ajakirja Motor Trend Aasta Auto 2018 tiitel ja samuti võistleb ta New Yorgi autonäitusel Aasta Auto 2018 ja Aasta Võimas Auto 2018 tiitlite nimel!

Alfa Romeo Giuliaga saab tutvuda Tallinna esinduses aadressil Läike tee 32/2 Peetri alevik, Rae vald, kus kõik soovijad saavad veenduda selle mudeli eelistes.

Viimased uudised Alfa Romeolt