NÕUSTUN

NEWS

Global

ALFA ROMEO JA JAVIER ZANETTI ON „ZANETTI JA SÕPRADE MATŠ EXPO MILANO 2015 JAOKS” TÄHED

10 July 2015

news 4

Meister astub lavale San Siro staadionil Milanos suure spordi- ja heategevusfestivali käigus 4. mail. Alfa Romeo on tema kõrval pannud õla alla ürituse peamise partnerina koos teiste mineviku ja praeguste jalgpallistaaridega.

Kõik tulud lähevad organisatsioonile „Fondazione PUPI Onlus“ ja teistele mittetulundusühingutele, mis tegelevad lastega.

Algab ka võistlus „Win the legend“, mille auhindade hulgas on Alfa Romeo muuseumi külastus ja ohutu sõidu koolitus.

Liigutav video, milles Argentiina jalgpallimeister räägib heategevast üritusest oma vaatenurgast, on saadaval internetis.

 

Võidud, legendaarsed sooritused ja kirg spordi järele – need märksõnad seovad Alfa Romeod ja Javier Zanettit. Nüüd on nad samas meeskonnas heategevuslikul üritusel „Zanetti ja sõprade matš Expo Milano 2015 jaoks“, mis on pühendatud lastele ja tervislikule toitumisele ja algab 4. mail kell 20.45 San Siro staadionil Milanos.

Üritust reklaamib „Fondazione PUPI“ eesmärgiga toetada Itaalia ja Argentiina lastele pühendatud projekte. Piletite müügist saadud tulud lähevad erinevatele heategevusorganisatsioonidele, kes tegelevad Milano piirkonna lastega.

Üritus saab teoks Expo Milano 2015 ja Milano linnavalitsuse koostöös ja kaasab peamise partnerina Alfa Romeo.

Alfa Romeo logo ehib kahest meeskonnast ühe punaseid vorme, teiste valgeid vorme kaunistab Pirelli logo.

Praegused ja endised suured meistrid astuvad areenile, et populariseerida sporti ja tervislikku toitumist ning tähistada Expo Milano avamist, mis toob Itaaliasse üle 20 miljoni külastaja ja kus osaleb 144 riiki. Ürituse peategelased on globaalsed partnerid Fiat Chrysler Automobiles ja CNH Industrial.

Praegused ja endised parimad jalgpallurid, kes on mänginud Milano A-seeria meeskondades ja suuremates rahvusvahelistes klubimeeskondades, jõuavad staadionile Alfa Romeo autodega. Nende seas on Roberto Baggio, Cordoba, Cambiasso, Zamorano, Puyol, Crespo ja Shevchenko.

Staadionil on ka Alfa Romeo autod, mis on Itaalia disaini saadikuteks rohkem kui 100 riigis üle maailma USA-st Venemaani ja Lõuna-Aafrika Vabariigist Rootsini. Ka jalgpallurid tulevad maailma eri nurkadest kokku, et liituda murul Javier Zanetti – praeguse Interi asepresidendi, „Fondazione PUPI“ looja ja Expo Milano 2015 saadikuga.

„Zanetti ja sõprade matši Expo Milano 2015 jaoks“ eesmärk on leida ressursse lastega seotud tegevuste toetamiseks Itaalias ja Lõuna-Ameerikas. Ürituse korraldajaks on otseselt mittetulundusühing „Fondazione PUPI“, mis tegeleb juba 10 aastat Argentiinas projektide ja noorte esmavajaduste täitmise toetamisega.

Legendaarne Interi mängija räägib üritusest autos Giulietta Sprint filmitud videos teekonnal Expo väravatest San Siro staadionile.

 

Ürituse puhul korraldab Alfa Romeo 20. aprillist 7. maini kestva võistluse, mis kaasab internetikasutajaid ja sotsiaalmeediat. Auhindade hulgas on ohutu sõidu koolitused professionaalsete rallisõitjatega ja piletid Alfa Romeo muuseumi. Vaata aadressilt vincilaleggenda.alfaromeo.it täpsemat infot ja reegleid.

Osaledes üritusel „Zanetti ja sõprade matš Expo Milano 2015 jaoks“, kinnitab Alfa Romeo veelkord oma tugevaid seoseid spordimaailmaga. Kaubamärk jagab samu universaalseid ideid ja on alati seostanud oma korporatiivset kujundit mitmete sportlike valdkondadega, nagu autosport, jahisõit, korvpall ja mootorrattavõidusõit. Praegu ehib Alfa Romeo logo Vormel 1 Ferrari SF15-T autot ja superauto 4C on Superbike 2015 meistrivõistluse ametlik ohutusauto.

Rohkem infot Alfa Romeo osalusest üritusel „Zanetti ja sõprade matš Expo Milano 2015 jaoks“ ja sellest, kuidas osta pileteid, on saadaval ürituse veebilehel.

Viimased uudised Alfa Romeolt