Alfa Romeo Tonale

Uus lehekülg Alfa Romeo ajaloos

Välimus

Ilu

Disain, mis ühendab endas moodsa ja funktsionaalse stiili. Alfa Romeo kaunis Itaalia tippdisaini väljendus.

Alfa Romeo GT-st inspireeritud küljejoon väljendab sõiduki sensuaalsust ja atleetlikkust.

Iluvõre paistab silma ainult Alfa Romeole omaste joontega. Adaptiivsed Matrix 3+3 sõidutuled väljendavad äratuntavat Alfa Romeo DNA-le iseloomulikku olemust.

20” “Teledial” valuveljed meenutavad oma klassikalise telefoni numbrikettale viitava disainiga 1960ndate aastate ikoonilisi autosid, nagu 33 Stradalet.

Tagatuledest moodustub auto tagaosa täielikult endasse haarav sinusoid, mis loob tõeliselt unikaalse ja eksimatult äratuntava valgustunnuse.

Itaalia lipp küljepeeglitel teeb Tonale päritolu kogu maailmale selgelt teatavaks.

Interjöör

Juht kõige keskmes

Disainitud ja valmistatud alati lähtuvalt juhtist. Esmaklassilised materjalid koos eksklusiivse interjööri ja sisevalgustusega tagavad tõelise Alfa Romeo tunnetuse.

Valige kõrgekvaliteediliste kangaste, soojendusega ja ventileeritavate või Alcantara nahkistmete vahel, mis kõik on loodud pideva mugavuse ja sõidurõõmu tagamiseks.

Nutifunktsioonide võimsus autojuhi täieliku mugavuse tagamiseks. Binoklikujuline Cannocchiale armatuurlaud koos 12,3-tollise digitaalse kuvari ja 10,25-tollise puuteekraaniga pakuvad ainulaadset sõidukogemust.

Salongi „Led“- valgustus tekitab igaks sõiduks optimaalse meeleolu.

Saad kahetsoonilise kliimaseadmega valida ja kasutada erinevaid temperatuuri seadeid. Süsteem reguleerib ennast automaatselt välistingimuste muutudes, pidades sinu mugavust oma prioriteediks.