Stelvio

TEHNOLOOGIAST AJENDATUD ILU

Täielikult alumiiniumist valmistatud mootorite valik kombineeritult ZF 8-käigulise automaatkäigukastiga maksimaalse sujuvuse, võimsuse ja mugavuse tagamiseks.
Suur diisel- ja bensiinimootorite valik alates 160 kuni 280 hobujõuni.
Stelvio linnamaasturite kütusekulu (l/100 km): 5,8 – 8,9. CO2 heitmed (g/km): 146 – 204.
Need näitajad on tehtud kindlaks WLTP (ülemaailmse ühtlustatud katsemenetluse) kombineeritud tsükli põhjal tootja poolt tüübikinnituse eelsete katsete käigus. Need võivad muutuda lõpliku tüübikinnituse tulemusel. Näitajad on antud võrdluse võimaldamiseks.

DNA

D ehk dünaamiline režiim sportlikuks sõiduks. Mootor ja käigukast lülituvad sportlikule seadistusele suurendamaks veojõudu kurvides ja gaasipedaali tundlikkust kiirendamisel.
N ehk loomulik režiim mootori ja käigukasti standardse seadistuse ja vedrustuse mugavama seadistusega.
A ehk eco režiim puhuks, kui peate ökonoomilisust võimsusest tähtsamaks.

ALFA™ LINK

Alfa Romeo Stelviol on Alfa™ LINK vedrustus suurepärase juhitavuse ja laitmatu mugavuse tagamiseks.
Alfa™ Active System kohandab vedrustuse toimet dünaamiliselt vastavalt sõidutingimustele ja Alfa™ DNA selektoriga valitud sõidurežiimile.

KAALUJAOTUS

Alfa Romeo Stelvio perfektne kaalujaotus, oma klassi parim rooliülekande arv ja kerge kaal tulenevad spetsiifilistest disaini- ja konstruktsioonivalikutest ja uuenduslikest materjalidest, nagu ülikerge platvorm ja süsinikkiust kardaan. Alfa Romeo esimene linnamaastur on loodud vastama kõige nõudlikuma ja kirglikuma juhi ootustele.

Q4 SÜSTEEM

Alfa Romeo Q4 nelikveotehnoloogia jaotab pöördemomenti reaalajas esi- ja tagatelje vahel vastavalt tegelikele veojõu tingimustele ja juhi käsklustele.