Stelvio Quadrifoglio


Julge tunda ülimat adrenaliinitunnet

technology

PIISAB VAID ÜHEST PUUDUTUSEST               

Alfa Romeo Stelvio uus info ja meelelahutuse süsteem sisaldab vahetumat suhtlust võimaldavaid äppe . Lihtne ja intuitiivne. Uus info ja meelelahutuse süsteem on täielikult ümber disainitud ja varustatud 8,8″ puuteekraaniga. Alfa Romeo Stelvio navigatsioonisüsteemi on tänu optimeeitud liidesele lihtsam lugeda.

ANDROID AUTO JA APPLE CARPLAY

Android Auto integreerib teie Androidiga nutitelefoni täielikult Alfa Romeo info ja meelelahutuse süsteemiga.

Apple CarPlayga saab kasutada kõiki iPhone’i funktsioone ja äppe Alfa Romeo Stelvio info ja meelelahutuse süsteemi kaudu. Ilma käsi roolirattalt kordagi tõstmata.

TELEFON

Nutitelefoni Bluetooth’i kaudu ühendades saab helistada ja kõnedele vastata, muusikat esitada ilma käsi kordagi Alfa Romeo Stelvio roolirattalt tõstmata.

LIIKLUSUMMIKUTE JA MAANTEESÕIDU ABISÜSTEEM

Alfa Romeo Stelvio liiklusummikute ja maanteesõidu abisüsteem aitab teil jääda rooli taga rahulikuks ja keskendunuks. See süsteem aitab teil tagumisele kaitserauale paigaldatud kaamera ja mitmete andurite abil püsida valitud sõidurajal ja hoida ohutut pikivahet eessõitjaga nii linnatänavatel kui maanteel.

AKTIIVNE PIMEALA ABISÜSTEEM

Aktiivne pimeala abisüsteem aitab juhil vältida kokkupõrget kõrvalradadel sõitvate autodega. Kuidas? Rooliratast kontrollides ja tahavaatepeeglisse kuvatava visuaalse märgusignaaliga.

SÕIDURAJAL PÜSIMISE ABISÜSTEEM

Sõidurajal püsimise abisüsteem sekkub, kui Stelvio kaldub kogemata raja serva, hoidmaks Alfa Romeo linnamaasturit kindlalt valitud rajal.

INTELLIGENTNE KIIRUSEKONTROLL

See süsteem võimaldab sõita Alfa Romeo Stelvioga püsivalt valitud kiirusel, hoides samas alati konstantset pikivahet eessõitjaga. Seda kõike ilma gaasipedaali vajutamise vajaduseta.

LIIKLUSMÄRKIDE TUVASTAMINE

Stelviol on ajakohane liiklusmärkide tuvastamise ja intelligentne sobiva kiiruse soovitamise süsteem, mis hoiatab juhti lubatud sõidukiiruse muutustest. Kui aktiveeritud on aktiivne kiirushoidik, siis saab reguleerida kiirust automaatselt roolirattal paiknevaid juhtseadiseid puudutades.

JUHI TÄHELEPANU SÄILITAMISE ABISÜSTEEM

See süsteem jälgib juhtimisstiili ja reisi pikkust Alfa Romeo Giulia roolis olija väsimuse tuvastamiseks ja hoiatab selle eest TFT-näidikulauale ilmuvate ohusignaalide ja tassisümboliga.