Stelvio Quadrifoglio

Stelvio Quadrifoglio

AR_MP_StelvioQ_DESK_Stripe_Tecnologia600

EKSKLUSIIVNE ALFA ROMEO INNOVATSIOON

Unikaalsed tehnilised lahendused

Alfa™ Chassis Domain Control (CDC) koordineerib kõiki Stelvio aktiivseid süsteeme, nagu Alfa™ DNA Pro, Alfa™ aktiivne vedrustus, Alfa™ aktiivne veojõujaotus ja Alfa™ integreeritud pidurdussüsteem (IBS). Q4 nelikveosüsteem kombinatsioonis 510 hj 2,9-liitrise kuuesilindrilise Bi-Turbo mootoriga pakub sportlikke emotsioone ning Alfa™ aktiivne veojõujaotus tagab maksimaalse pidamise korrigeerides nii ala- kui ülejuhitavust. Alfa™ Link veermik, sulgkerge platvorm ja 50/50 ideaalne kaalujaotus garanteerivad erakordse dünaamilisuse.

ALFA™ CDC

Enesekindlus tuleb kontrollist

Stelvio Quadrifoglio ohutussüsteeme ja kõiki selle aktiivseid komponente, mis sekkuvad otseselt auto liikumisse, koordineerib Alfa™ Chassis Domain Control (CDC). Alates Alfa™ DNA Pro-st kuni Alfa™ aktiivse vedrustuseni ning Alfa™ veojõujaotusest kuni Alfa™ integreeritud pidurdussüsteemini (IBS) on kõik funktsioonid sünkroonsed, et tagada juhile elamus – Alfa Romeo võrratu sõidunauding.

StelvioQ

OHUTUS

Ülimad ohutussüsteemid

Stelvio Quadrifoglio pardal on rida arenenud ohutussüsteeme, mis tagavad kõrgetasemelise turvalisuse kõigis sõidutingimustes: laupkokkupõrke hoiatus (FCW) autonoomse avariipidurdusega ning jalakäija tuvastusega (AEB), sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus (LDW), adaptiivne püsikiirusehoidja (ACC) Stop&Go funktsiooniga ning pimenurgaandurid (BSM), mis jälgivad pidevalt auto ümbrust.

IBS

Integreeritud pidurdussüsteem

Elektromehhaaniline integreeritud pidurdussüsteem kombineerib nii stabiilsuskontrolli kui ka pidurisüsteemi funktsioonid. Lisaks olulisele kaalusäästule võimaldab IBS piduripedaali täpset tagasisidet ning pidurite kiiremat rakendumist. ABS-i sekkumisel vähendatakse piduripedaali vibratsiooni koostöös stabiilsuskontrolliga.

IBS

INFO JA MEELELAHUTUS

Piiramatu ühenduvus

Stelvio Quadrifoglio-l on täiesti uus info- ja meelelahutussüsteem, mis kombineerib 8,8” kõrglahutusega ekraani 3D navigaatoriga, mida saab juhtida intuitiivse pöördlülitiga ja täiustatud hääletuvastussüsteemiga. Tänu uue AlfaTM süsteemi ühilduvusele Apple CarPlayTM ja Android AutoTM-ga on nüüd veel lihtsam ja ohutum luua otseside kogu teie nutitelefonis leiduva muusika, kontaktide, kaartide ja rakendustega. Stelvio Quadrifoglio-le on lisavarustusena saadaval ka 14 kõlariga Harman Kardon® Sound Theatre süsteem.

StelvioQ
AR_MP_StelvioQ_DESK_Stripe_TorqueVectoring

DÜNAAMILISUS

Silmatorkav tasakaal

Stelvio Quadrifoglio ideaalne 50/50 kaalujaotus on üks selle kõige unikaalsematest atribuutidest ja spetsiifiliste materjalide täpselt läbimõeldud valiku tulemus: kõrgtugev teras kere jaoks, alumiinium veermiku, uste, kapoti, tagaluugi, eesmiste ja tagumiste tiibade ning mootori jaoks; süsinikkiust kardaan. Nende elementide kombinatsioon tagab väleduse, millele puudub võrdväärne. Tänu Alfa™ Link vedrustusele ja kiireimale rooliülekandele oma klassis pakub Stelvio Quadrifoglio imetlusväärsel tasemel tasakaalu maanteesõidul, kus Afa Romeo uuenenud loomust on selgelt tunda.

ALFA™ LINK AKTIIVNE VEDRUSTUS

Klassi parim käsitseda

Stelvio Quadrifoglio on varustatud Alfa™ Link aktiivse vedrustusega: süsteem, mis reguleerib amortide jäikust. Kasutatavad on kolm erinevat režiimi: pehme, keskmine või jäik. Need võimaldavad teil muuta amortide tööd lihtsalt DNA pöördlüliti puudutusega.

StelvioQ

ALFA™ AKTIIVNE VEOJÕUJAOTUS

Käsitsemine väljaspool võrdlust

Stelvio Quadrifoglio on varustatud Alfa™ aktiivse veojõujaotusega, uuendusliku süsteemiga, mis tagab optimaalse jaotuse kahele eesmisele poolsillale tänu kahele elektrooniliselt kontrollitavale sidurile. Isegi suurtel kiirustel, kurvides ja mis tahes tüüpi teekattel on tulemuseks optimaalne pidamine.

StelvioQ

ALFA™ DNA PRO SÕIDUREŽIIMI VALITS

Muljetavaldav sõit

Alfa™ DNA Pro muudab Stelvio Quadrifoglio käitumise vastavaks valitud sõidurežiimile:

RACE: Lülitab välja stabiilsus- ja veojõukontrolli, avab summuti klapid ja häälestab auto maksimaalseks soorituseks.

DYNAMIC: Muudab gaasipedaali tundlikumaks, käiguvahetuse kiiremaks ja amordid jäigemaks, et võimaldada sportlikumat sõitu.

NATURAL: Mootori erksus ja amordid seadistatakse optimaalse mugavuse tagamiseks: ideaalne tasakaal igapäevasteks sõitudeks.

ADVANCED EFFICIENCY: Häälestab auto kütusesäästuks: kõige sobivam sõidurežiim halbades teeoludes.

Vajate abi? Rääkige meiega