Stelvio Quadrifoglio


Julge tunda ülimat adrenaliinitunnet

performance

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio kuulub oma kategooria tippu võimsuse kui ka ohutuse poolest tänu jõu ja tehnoloogia perfektsele kombinatsioonile. 510 hj 2,9 V6 Bi-Turbo alumiiniummonoplokkmootor töötab koos Q4 neljarattaveosüsteemiga. Mootor genereerib 600 Nm, nii et nullist sajani (0-100 km/h) kiirendamiseks kulub vaid 3,8 sekundit. 8-käigulise automaatkäigukastiga kombineeritult toimub käiguvahetus võidusõidurežiimis 150 millisekundiga.

DNA

Ainulaadne uuendus alfa romeolt. Uus Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio rakendab kõige uuemaid tehnoloogilisi lahendusi emotsioonide edastamiseks linnamaasturis. DNA. D ehk dünaamilises režiim lülituvad mootor ja käigukast sportlikule seadistusele, suurendamaks veojõudu kurvides ja gaasipedaali tundlikkust kiirendamisel. N ehk loomulikus režiimis töötavad mootor ja käiguskast standardset reaktsiooni tagavas seadistuses ja vedrustuse mugavama seadistusega. A ehk “eco”režiim sobib kasutamiseks siis, kui peate säästlikku sõidustiili võimsusest tähtsamaks.

Alfa™ LINK

Alfa™ LINK vedrustus on suurepärase juhitavuse ja laitmatu mugavuse tagamiseks.
Alfa™ Active System kohandab vedrustuse toimet dünaamiliselt vastavalt sõidutingimustele ja Alfa™ DNA selektoriga valitud sõidurežiimile.

PERFEKTSE KAALUJAOTUSE

Suurepärased disaini- ja konstruktsioonivalikud ja uusimad materjalid tagavad Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio perfektse kaalujaotuse.Seda kõike tänu ülikergele kerele ja süsinikkiust kardaanile.

JÕUMOMENDI

Kaks elektrooniliselt kontrollitavat mehaanilist sidurit võimaldavad jõumomendi optimaalset jaotamist ratastele. See kindlustab parima veojõu ja kontrolli koguni suurel kiirusel ja igat tüüpi teekattel.

Q4 SÜSTEEM

Alfa Romeo Q4 nelikveotehnoloogia jaotab pöördemomenti reaalajas esi- ja tagatelje vahel vastavalt tegelikele veojõu tingimustele ja juhi käsklustele.