Stelvio Quadrifoglio

Stelvio Quadrifoglio

JÕUÜLEKANNE

Vallanda kõige tugevamad emotsioonid

Üleni alumiiniumist mootoriga, mis on võimeline pakkuma kõige erutavamaid sportlikke elamusi, ulatub Stelvio Quadrifoglio suutlikkus puhtast võimsusest kaugemale. Mis muudab sõidukogemuse Stelvio Quadrifoglio-ga veel erakordsemaks on ideaalselt tasakaalustatud võimsuse-kaalu suhe: parim oma klassis. Pelgalt sekunditega on sportlik süda, 510 hj 2,9-liitrine Bi-Turbo mootor, võimeline vallandama võimsa, energilise ja täpse sensatsiooni säilitades samal ajal mis tahes teistele linnamaasturitele kujuteldamatu juhitavuse.

Chassis Domain Control (CDC)

MOOTOR

Ideaalne tasakaal võimsusest ja emotsioonist

Stelvio Quadrifoglio on võimekuselt oma kategooria tipus. Kuuesilindrine 2,9-liitrine Bi-Turbo mootor, mis on ühendatud uue Q4 nelikveosüsteemiga, arendab 510 hj. Võimsustihedus 176 hj liitri töömahu kohta tagab kiirenduse “sajani” kõigest 3,8 sekundiga. Enamgi veel, tänu erilisele silindrite deaktiveerimise süsteemile (CEM) ja innovaatilisele kaalusäästule, nagu süsinikkiust kardaan, tagatakse muljetavaldav ökonoomsus.

ALFA CDC

KÄIGUKAST

Kirg muudab kõik paremaks

Stelvio Quadrifoglio sportlikkus väljendub kõige paremini läbi 8-käigulise automaatkasti RACE-režiimis, mil käiguvahetuseks kulub 150 millisekundit. Käike saab vahetada käiguvalitsaga või roolisambal paiknevate alumiiniumist käiguvahetuslabadega. Käiguvahetuse kiirus varieerub sõltuvalt valitud sõidurežiimist: välkkiire RACE režiimis ja pehmem ning sujuvam ADVANCED EFFICIENCY režiimis.

Stelvio Quadrifoglio

EFEKTIIVSUS

Ideaalne jõudluse ja ökonoomsuse tasakaal

Stelvio Quadrifoglio kombineerib erakordse jõudluse ülima ökonoomsusega tänu Alfa™ Cylinders’ Efficient Management (CEM) süsteemile, mis võimaldab 2,9 V6 Bi-Turbo mootoril deaktiveerida kolm silindrit. Lisaks sellele võimaldab viimase põlvkonna Start&Stop süsteem täiendavat kütusesäästu linnaliikluses.

Stelvio Quadrifoglio

KERGUS

Ülikerged materjalid

Stelvio Quadrifoglio kergus ja võimsuse-kaalu suhe on tagatud selle konstruktsioonis kasutatud materjalide valikuga. Stelvio kere on kõrgtugevast terasest, tiivad, uksed, veermik ning mootor kerguse tagamiseks alumiiniumist ning uuendusliku kaalusäästva lahendusena on Stelviol süsinikkiust kardaan.

Stelvio Quadrifoglio

ÖKONOOMSUS

Minimeeritud tarbimine

Stelvio Quadrifoglio elektroonilised süsteemid töötavad sujuvalt aidates minimeerida kütusekulu. Tänu silindrite deaktiveerimise süsteemile (CEM) suudab Stelvio Quadrifoglio läbida 100 km 9 l kütusega ja kombineeritud tsüklis eritab 210 g/km süsihappegaasi.

Stelvio Quadrifoglio
Vajate abi? Rääkige meiega