Stelvio Quadrifoglio


Julge tunda ülimat adrenaliinitunnet

exterior

VÄLIMINE

Unikaalsed detailid välimuses tõstavad esile Stelvio Quadrifoglio julge karakteri parimad jooned.

Ülikergete materjalide kasutamine ja perfektse tasakaalu otsing kajastub sportlikust rõhutavates vormides.

4-toruga summutiotsad moodustavad tervikliku disaini koos tagumise kaitserauaga. Sportlik Akrapoviči väljalaskesüsteem süsinikkiust summutitoru otstega (lisavarustus) tagab sportlikult sügavama heli.

Eesmise iluvõre V-kujulist disaini aitab esile tõsta Dark Miron viimistlus.

Elektrooniliselt reguleeritavad ja kokkuklapitavad küljepeeglid on saadaval ka süsinikkiust katetega.

Kuni 21-tollised valuveljed on saadaval ka kõrgläikelise viimistlusega lisaks 4 erinevale pidurisadulate värvile. Omavahel kombineeritult annavad need Stelvio Quadrifogliole veel sportlikuma välimuse.

Uus Green Montreal ja kollane Ookri värv tõstab esile Stelvio Quadrifoglio disaini veelgi.

INTERJÖÖR

Stelvio Quadrifoglio interjööri iseloomustavad alumiinium-, süsinikkiud-, nahk- ja Alcantara-pinnad. See on interjöör, mis kutsub teid proovima.

Uus 8,8″ puuteekraan on intuitiivne ja tundlik. Muutke äppide paigutus vaid mõne lihtsa klõpsuga endale sobivaks. Igati täiustatud puutetundlik laiekraan muudab ülevaate kaartidest, kontaktidest ja sõiduki andmetest veel selgemaks.

Võidusõidust inspireeritud süsinikkiust Sparco istmed tagavad suurima mugavuse ja kontrolli. Need süsinikkiust seljatoe ning nahk- ja Alcantara-katetega sportistmed on hädavajalikud igaühele, kes januneb veel sportlikuma sõidu järele. 8-suunas elektrooniliselt reguleeritavatel Alcantarast katetega istmetel on ka 4-suunaliselt reguleeritav nimmetugi mugavuse maksimeerimiseks.

900 W Harman/Kardoni helisüsteem oma 14 kõlari ja bassikõlariga tagab perfektse heli.

Uuenenud disainiga keskkonsoolis on nahkkattega käigukang veel parema sõidukogemuse tagamiseks. Juhtmeta laadija võimaldab laadida telefoni ilma juhet vajamata.

Sportlik multifunktsionaalne rool alumiiniumist käiguvahetuslabadega.