Stelvio Quadrifoglio

Stelvio Quadrifoglio

PERFEKTSUSENI VIIMISTLETUD

Ajatu ikoon, ümberkujundatud

Giulia Quadrifoglio oli suure tagasituleku esimene peatükk ja Stelvio Quadrifoglio on määratud jätkama Giulia uhket pärandit. Alates ikoonilisest esiosa triloobist kuni jõulise siluetini, kehastab Alfa Romeo võimsaima versiooni esimene linnamaastur ikoonilist Itaalia autodisaini. Ideaalselt proportsioneeritud, loodud paistma silma ja pakkuma võrreldamatut sõidunaudingut.

JÕUD OMA KÕIGE ILUSAMAL KUJUL

Esmapilgust hingemattev

Alates õhuavadest kapotil kuni eriliste amortisaatorite ning rattakoobasteni; 20-tollistest valuvelgedest kuni summutitorudeni, mis on spetsiaalselt loodud võimsa adrenaliinirohke heli vallandamiseks – Stelvio Quadrifoglio välimuses on esmapilgul kõik agressiivne, üllatav ja eksimatu. Tasakaaluotsingud peegelduvad Stelvio lihaselistes, ideaalselt tasakaalustatud stiili ja dünaamilisusega joontes.

StelvioQ

OMADUSED, MIDA HINDAVAD TÕELISED SÕITJAD

Panoraamvaade algab interjöörist

Istudes Stelvio Quadrifoglio rooli oled kohe lummatud viimistlusest, võrratust tähelepanust detailidele ja eksklusiivsetest materjalidest, nagu näiteks nahk, mis raamib luksuslikult 7” TFT ekraani ja 8,8” AlfaäConnect Nav 3D monitori. Naha ja Alcantara®-ga polsterdatud istmed lisavad täiendavat sportlikkust ning elegantsi, samas kui süsinikkattega Sparco istmed, mis on saadaval eritellimusel, tagavad maksimaalse toe sportlikul sõidul. Interjöör on saadaval kolmes erinevas värvitoonis ja Alcantara®, nahk ning süsinikkiust elemendid on saadavad eritellimusel.

StelvioQ

KOMPROMISSITU SUUREPÄRASUS

Quadrifoglio unikaalsed tunnusjooned

Stelvio Quadrifoglio pakub unikaalset juhtimisasendit: kõrget ent sportlikku. Minimalistliku kuid meeldiva disainiga kokpitis on juht alati sõidukogemuse keskmes. Interjöör, kus suutlikkus kohtub maksimaalse mugavusega, loob pinnase kõige erutavamateks sõiduemotsioonideks. Detailid, nagu punane süütenupp ja rooli külge paigaldatud alumiiniumist käiguvahetuslabad, annavad aimu eelseisvast haaravast etteastest.

Stelvio Quadrifoglio
Vajate abi? Rääkige meiega