Giulia

MOOTORI VÕIMSUS JA UUENDUSED

ALFA ROMEO unikaalseks eeliseks on uuenduslikud mootorid. Enam kui 105-aastase ajaloo jooksul on rakendatud mitmeid unikaalseid tööstuslahendusi, mis on aidanud parandada selle klassi autode efektiivsust.

510-bhp Bi-Turbo V6 mootor

Neile, kes soovivad veelgi rohkem kiirust ja võimsust, on kõige võimekam ALFA ROMEO Giulia sedaani versioon Giulia Quadrifoglio. Sellel ülivõimsal mudelil on enam kui pool tuhat hobujõudu tänu spetsiaalsele 510-bhp Bi-Turbo V6 mootorile, mis muudab Giulia kõige võimsamaks autoks, mida see tootja on valmistanud.

Täiustatud mootor

See täiustatud mootor sisaldab elektroonilist silindri sulgesüsteemi, mis tagab selle klassi autode parima termodünaamilise efektiivsuse, võimsuse ja jõumomendi.

KADESTAMISVÄÄRNE DÜNAAMIKA

Uuel ALPHA ROMEO Giulia Quadrifoglio mudelil on ülikerge ja vastupidav koostematerjal, tipptehnoloogia, ülivõimsa auto jõud ja sõidunauding, mis tagavad ideaalse sõidudünaamika. Oma alla 3 kg/hj suhtega kategoorias tagab ALFA ROMEO Giulia Quadrifoglio sedaanide võimsusnäitajad – kuni 100 km/h kõigest 3,9 sekundiga. See eredaim ALFA ROMEO sportliku hinge väljendus.

Vajate abi? Rääkige meiega