4C

4 C

IDEAALNE VÄLIMUS JA SALONG

ALFA ROMEO 4C – korrektsus liigse jutuvadata; teda toob esile kompromissitu stiil, mugavus ja funktsionaalsus. Selle mudeli keskmeks on tõeline metslane. Seda näeb selgelt läbi tagaakna. Ümarad tagatuled on kinnitatud tagatiibadele, millel on jahutamiseks integreeritud õhu sissevõtud. Auto külgmised osad on suunatud esiosa poole, kus kaks V-kujulist joont kalduvad kilbikujulise esivõre ja ALFA ROMEO sümboli suunas. Igal auto osal on oma aerodünaamiline ülesanne ja aitavad luua survejõudu, mis on vajalik kurvides maksimaalse haarduvuse tagamiseks.

AUTO SPORTLIK SALONG

ALFA ROMEO 4C on uks tõelisse motospordi maailma. Nii sees kui ka väljas on igal detailil ja süsteemil oma ülesanne. Unikaalne süsinikkiust salong, hübriidkonstruktsiooniga tugevdatud istmed ja spetsiaalne kerge disain tagavad optimaalse istumisasendi. Armatuurlaud on valmistatud termotöödeldud kattega, mida kasutatakse ainult piiratud väljalaskega superautodes.

VASTUTUSTUNDLIKKUS IGAS ETAPIS

ALFA ROMEO 4C disainiprotsessis keskenduti kõige kaasaegsemale tehnoloogiale ja kõrgekvaliteedilisele tööle, mis omakorda viis unikaalsete tehniliste lahendusteni. Selle mudeli tootmisega tegelenud eksperdid läbisid spetsiaalse 500-tunnise koolituse. Mehaanikasüsteemide loomisel on järgitud eraldi iga protsessi ja korraldati rangeid kvaliteedikontrolle, et tagada mudeli kõikide osade ideaalne töötamine. Valminud autot kontrollisid eksperdid erinevates tingimustes. Alles pärast iga etapi läbimist on ALFA ROMEO 4C valmis maanteel sõitma.

ITAALIA IDEAALIPÜÜDLUS

ALFA ROMEO loodud ALFA ROMEO 4C on toodetud Modenas Maserati tehases. Selle ideaalsus peegeldub mudeli igas detailis.

Itaalia autotööstuse kuulsaimad tegijad ja maailma suurimad superautode tootjad on oluliselt panustanud ALFA ROMEO 4C arengusse:
• Adler Group: süsinikkiust monokoki tootja
• Emarc: kaitseraamide, meditsiinikarpide ja igat tüüpi alumiiniumist kinnitusdetailide tootja
• IRM: kere komposiitosade tootja
Just seetõttu peegeldab ALFA 4C Itaalia autotööstusele omast tootmiskvaliteeti.

Vajate abi? Rääkige meiega