4C

4 C

ALFA ROMEO 4C-d saab muuta ja kohandada vastavalt teie vajadustele. Teil on võimalik valida kuue kerevärvi vahel: kolm pastelset (must, valge ja Alpha punane), metallik basalthall ja kaks kolmekihilist värvi – Madreperla valge ja Competizione punane.
Veelgi sportlikuma välimuse jaoks on võimalik valida erinevas suuruses, disaini ja värviga velgede vahel. Samuti on võimalik valida pidurisadulate värvi. ALFA ROMEO 4C lisade valikusse kuulub neli pidurisadula värvi: hall (standard), punane, kollane ja must. Süsinikkiust Sabelt istmetel on ehtsa sportauto istme omadused. Teil on võimalik valida nelja polstrivärvi vahel: standardne punaste õmblustega must kangas, must või punane nahk ja punaste õmblustega dekoreeritud mikrokiust polster.
Standardset musta salongivärvi saab muuta kahetoonilise punase varjundiga. Süsinikkiust esitulede ümbris ja armatuurlaud on veel mõned näited süsinikkiu kasutamisest – materjal, mis domineerib nii salongis kui auto välimuses. Ka auto monokokk on valmistatud sellest materjalist. Samuti on võimalik juurde osta lisatarvikuid, nagu 4C punane kate ja kokkurullitav pakiruumi kate.

Vajate abi? Rääkige meiega