Alfa Romeo Logo

Models

Kaubamärk

BLOCK-1EMOTSIOON ON INNOVATSIOON

Avalikkus tervitas esimest Alfa Romeo autot suurte kiiduavaldustega vaimustatuna tema võimsusest. Edukus, mis on vastu pidanud läbi aja: automaailma entusiastide jaoks on Alfa Romeo märk tänapäeval rohkem kui kunagi varem lõputu innovatsiooni ja tõelise sõidumõnu sümboliks.

EMOTSIOON ON KIRG

1930-ndatel tõstsid P2 legendaarsed võidud Alfa Romeo autotootjate Olümposele. Praegugi on Alfa Romeo sõidukid loodud saavutamaks parimat tehnilist suutlikkust ja maksimeerimaks juhi elamusi: me ei valmista autosid, vaid me loome automobiile.

EMOTSIOON ON ILU

Alfa Romeo ühendab erinevaid ajastuid ja mudeleid: alates ikoonilisest 6C 2500 Freccia d’Orost kuni kõige moodsamateni. See igavikuline ilu ei sõltu ajutistest trendidest, vaid on alati võimeline hämmastama iga pilku ja puudutama iga südant. Alfa Romeo masinate jõulisus on kaunis ja kaunidus on jõuline.


EMOTSIOON ON KASUTUSMUGAVUS

  1. aastal näitas Alfa Romeo Giulietta, et hea disain ja mugavus võivad olla ideaalses koosluses ja neid võib kogeda igaüks. Sama kliendikeskset visiooni on võimalik ära tunda ka meie praegustes tarkades, tundlikes ja juhikesksetes lahendustes.