NEWS

Alfa Romeo Giulial on olnud muljetavaldav aasta – teenitud on mitmeid auhindu erinevates riikides

05 January 2017

Sel aastal debüteeris uue põlvkonna Itaalia sedaan Alfa Romeo Giulia, mis võeti turul eriti lahkelt vastu – võrdselt nii tehniliste lahenduste kui ka disaini eest on auto kokku saanud 25 auhinda. Näiteks on Itaalia ajakirjanikud valinud auto „Euroopa Aasta Autoks 2017“, pälvinud populaarse Briti ajakirja Top Gear tiitli „Aasta Auto 2016“ning lisaks nimetas Saksa ajakiri Auto Bild Giulia aasta ilusaimaks mudeliks.

Uuest Giuliast on saanud legendaarse Itaalia brändi „Alfa Romeo“ taassünni sümbol, mis on ühtlasi toonud uut hingamist tervele Alfa Romeo perele. Ettevõtte Pilot Motors OÜ juhatuse liige Velvo Vaht on öelnud, et lisaks mitmetele auhindadele on Giulia võitnud nii tunnustatud autoekspertide kui ka asjaarmastajate südamed ning ületanud turu ootused mitmetel juhtudel.

Vastavalt V. Vaht sõnadele on Giulia tootmisel lähtutud loosungist «la meccanica delle emozioni», milles on arvestatud eelkõige juhi vajaduste ja naudinguga sõitmisest. Sama palju on pööratud tähelepanu uusimale tehnoloogiale ja reisijate turvalisusele ning mugavusele.

Märkmist väärib asjaolu, et Alfa Romeo Giuliat iseloomustab unikaalne kombinatsioon erinevatest funktsioonidest, mida omakorda kinnitab pikk rida saadud auhindadest. Näiteks pälvis Giulia Quadrifoglio Briti ajakirja TopGear tiitli „Aasta auto 2016“. Kõrgelt hinnati mootorit võimsusega 510 hobujõudu, täpset juhitavust ja suurepärast interjööri disaini.

Üks populaarsemaid Saksa auto ajakirju Auto Bild valis sedaani Giulia kõige ilusamaks autoks 2016 aastal. Vastavalt ajakirja Auto Bild avaldatud artiklile eristub selle sedaani kere oma harmooniliste proportsioonide ja puhaste joontega. Ilmet võimendavad veelgi kõrgekvaliteetsed materjalid ja stiilsed puidust, alumiiniumist ning nahast aktsendid.

Giulia pälvis ka Itaalia autotööstuse ajakirjanike auhinna “Auto Europa 2017″, kus võitis ülekaalukalt ülejäänut 20-t auhinna taotlejat. Komisjoni sõnade kohaselt väljendab Giulia tõelist Alfa Romeo hinge, mis erineb teistest kauni Itaalia disaini ja tehnoloogilise läbimurde poolest. Lisaks eelnevatele auhindadele valisid ühe teise Briti autoajakirja „What car?“ lugejad ning Ameerika autoportaali „The Car Connection“ külastajad Giulia parimaks uueks autoks.

Uus Giulia sai kõnekaid auhindu oma uuenduslike tehniliste lahenduste eest kogu aasta jooksul. Nende hulgas «EuroCarBody 2016″ auhinna kere innovatiivsete tehniliste lahenduste eest. Giulia Quadrifoglio sedaan versioon on oma klassis saavutanud parima võimsuse ja kaalu suhte. Quadrifoglio keres on kasutatud kergeid materjale nagu alumiiniumi sulamit, süsinikkiudu ja polümeerseid elemente. Nimetatud sedaanile on antud ka kõrgeim, 5-tärni hinne Euro NCAP poolt.

Lisaks eeltoodule on Giulia Quadrifoglio nimekirjas veel üks muljetavaldav saavutus, milleks on 7 minuti ja 32 sekundiga Nürburgringi raja läbimine.

Sedaan on tutvumiseks valmis Alfa Romeo esinduses aadressil Läike tee 32/2 Peetri alevik, Rae vald, kus kõik soovijad saavad veenduda Giulia eelistes.

Viimased uudised Alfa Romeolt