Giulietta

 FCA Importers – Alfaromeo

Giulietta

IDEAALNE HARMOONIA

IDEAALNE HARMOONIA

Auto uus esiosa on kaunistatud stiliseeritud võrega, mis on klassikalise Alfa Romeo motiivi edasiarendus.

Suured LED esituled on ideaalses sümmeetrias ühendatud kaitseraua sisse paigutatud udutuledega ning muudavad Giulietta välimuse veetlevaks ja domineerivaks. Auto profiilil on pinguldatud välimus tugevate külgmusklitega kogu pikkuses, kuni need liituvad aerodünaamilise spoileri detailide ja eksimatult äratuntavate tagumiste LED tulede kogumitega. Tugevus ja nõtkus väljaspool, kergus seespool. Oma puhaste joonte ja horisontaalselt pikendatud armatuurlauaga on Giulietta sisemus Itaalia stiili kõige edasiarendatum väljendus.

Helikindel sisemus kutsub sõitjaid istuma rahulikult ja nautima viit nahkistet, mis on veelgi mugavamad ja toetavamad. Iga detail räägib kõnekalt sportlikust ja agressiivsest iseloomust alates kangaste reljeefsusest ja uutest profiilidest armatuurlaual, mis on kooskõlas uksepaneelidega, kuni kolme kodaraga roolini koos keskse alumiiniumist osaga, mis on inspireeritud Alfa Romeo ilukilbist.

Armatuurlaua juhtnupud on disainitud võimaldamaks täielikku kontrolli sõiduki üle, et sõitmise tunne muutuks veel intensiivsemaks.