Emotsioonid on peamine erinevus
loomise ja tegemise vahel

 FCA Importers – Alfaromeo

Emotsioonid on peamine erinevus
loomise ja tegemise vahel

INNOVAATILINE & VÕIMAS MOOTOR

Alfa Romeo paistab alati silma oma mootorite innovaatilisusega. Läbi kogu oma pika, 105-aastase ajaloo on Alfa Romeo tutvustanud mitmeid tööstusharu uuendusi koos innovaatiliste tehnoloogiatega, mis tagavad oma klassi parima jõudluse.

Giulia Quadrifoglio jätkab seda traditsiooni täiesti uue Bi-Turbo V6 510-hobujõulise mootoriga, muutes selle kõige võimsamaks Alfa Romeo tootmisauto mootoriks läbi ajaloo.

See kõrgetasemeline mootor on varustatud elektrooniliselt juhitud silindrite deaktiveerimise süsteemiga, mis pakub oma klassi parimat termodünaamilist tõhusust ja juhtivat jõudlust ning märkimisväärset pöördemomenti.

VALDKONNA JUHTIV DÜNAAMILISUS

Ülikergete ja ülitugevate materjalide kasutamine, oma klassis ainulaadsed tehnoloogiad ja superauto jõudlus ja juhitavus annavad täiesti uuele Alfa Romeo Giulia Quadrifogliole hindamatu sõidudünaamika.
Parima kaalu-võimsuse suhtega oma kategoorias (vähem kui 3kg/hj) loob täiesti uus Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio võimsate sedaanide maailmas uue suutlikkuse taseme: 0–100km/h 3.9 sekundiga.
See on Alfa Romeo võimekus oma puhtaimail kujul.