4 C

 FCA Importers – Alfaromeo

4 C

accessories block 1 full width image

Alfa Romeo 4C pakub kohandamiseks mitmesuguseid võimalusi – nii esteetilises plaanis kui selle sportliku olemuse esiletoomiseks – mis võimaldab rahuldada kõikide klientide nõudmised. Alfa Romeo 4C jaoks on saadaval kuus välisvärvi: kolm pastelset (Must, Valge ja Alfa Punane), üks metallik (Basalto Hall) ja kaks kolmekihilist (Madreperla Valge ja Competizione Punane).
Pakkumisel olevate rehvide juures saab lisaks erinevatele suurustele ja disainidele valida ka värvi – teras või poleerimistöötlus – mis lisab autole veelgi sportlikumat välimust. On võimalik valida isegi pidurisadula värvi. Alfa Romeo 4C pakub nelja: hall (standardina), punane, kollane ja must.
Mis puutub sisemusse, siis turul olevate sportistmete võrdkujuks olevatel Sabelti süsinikkiust korpusega istmetel on 4 erinevat viimistluse varianti: lisaks standardsele mustale kangale punaste õmblustega võite valida musta või punase naha või isegi tipptasemel valiku nahast ja mikrokiust punaste õmblustega. Veelgi enam, sisemist värvi – standardina must – on võimalik muuta kahetoonilise punase sisu valiku abil, mis annab sisemusele veelgi sportlikuma ja eksklusiivsema välimuse.
Süsinikust tulede ümbris ja armatuurlaua kate on samuti süsinikkiust. Sellel materjalil ongi auto juures juhtiv roll ja seda on märgata ka seespool tänu nähtavale kereraamile ja muudele elementidele.
Võistlusauto topelt väljalasketoru, võistlusauto seadistus ja AR võistlusrehvid on samuti võimalikud valikud, mis pakuvad Alfa Romeo 4C mudelile veelgi sportlikumat tunnet. Lisaks nendele spetsiifilistele võimalustele on Alfa Romeo 4C ostjatel võimalik valida terve rea ainulaadsete lisavarustuste hulgast, näiteks 4C punane autokate ja Alfa Romeo 4C ratastega kohver.